Білборди, стелли, сіті-лайти, брандмауери

Візуальна реклама – вдалий та ефективний спосіб просування ваших послуг чи товарів. Широке охоплення, запам’ятовуваність дадуть змогу суттєво просунути свій бренд на ринку.

Білборди (бігборди, біллборди) – великі рекламні конструкції, призначенні для рекламних зображень великих розмірів. Найпоширеніший розмір білборда – 6х3м., менш поширений – 12х3м. З’являються і більші конструкції, а також брендмауери з тенденцією на збільшення рекламної площі. Також
стають популярними конструкції щитів зі змінним зображенням – призматрон, тривіжн. Переважна більшість мають зовнішню підсвітку.

Рекламна стелла – вертикальна конструкція, що може служити вказівником або площиною для рекламної інформації про вашу компанію. Це об’ємна конструкція, зазвичай, у вигляді стандартних форм(прямокутник), хоча з використання креативних рішень(різноманітні стрілки, чи тримірні об’єкти) стелла стає більш помітною.

Конструкція варіюється від плоского (бюджетного) варіанту – типу коробу, до більш ефектних світлових, завкруглених коробів. При розробці макету рекламної стелли, можна передбачити змінні панелі, що дуже зручно при потребі часто змінювати інформаційне наповнення.

Стелла встановлена перед офісом, салоном, магазином і тд. позитивно впливає на формування іміджу вашої компанії. А відсутність рамок по дизайну стелли, дає можливість привернути увагу потенційних клієнтів, покупців, партнерів.

Брендмауер – рекламне зображення у вигляді натянутого вінілового полотна (пінофлекса), сітки або щита, як правило, на глухих стінах будинків. Популярністю користується завдяки своїм великим розмірам і використовується великими компаніями для іміджевої реклами. За допомогою брендмауера також можна закрити великі непривабливі стіни, перетворивші їх в рекламні площі. Срок служби таких полотен може сягати 5-7 років.

Білборди, стелли, сіті-лайти, брандмауери