Каталог - вид рекламної поліграфії, який містить широкий спектр товарів або послуг з детальним описом. Це багатосторінковий виріб, який скріплюють пружиною, клеєм на термобіндері або скобами, залежно від товщини блоку та кількості сторінок.

Каталог можна віднести до довгострокової реклами.

Каталоги мають різні форми та розміри:

  • каталоги-папки (в твердій палітурці)
  • каталоги-будиночки (об'ємні вироби) або інші форми каталогів, зроблені для асоціацій зі сферою діяльності компанії

Виготовлення каталогів здійснюється як цифровим, так і офсетним способом. Exlibris виготовляє каталоги різного формату. Стандартний формат - А4, А5, але за вашим бажанням, виготовимо замовлення і нестандартних форматів. Зазвичай, каталоги виготовляють на крейдованому або офсетному, в окремих випадках - на дизайнерському папері. Якщо Ви хочете, щоби ваш каталог мав ексклюзивний вигляд, Екслібріс запропонує Вам широкий спектр послуг із післядрукарської обробки.

Поліграфічна компанія "Екслібріс" має багаторічний досвід у створенні рекламної продукції. І Ви по достоїнству оціните якість готової продукції. У разі виникнення труднощів із розробкою дизайну каталогу - дизайнери Exlibris з готовністю прийдуть Вам на допомогу!

Брошура - це поліграфічний виріб у вигляді невеликої за обсягом книги.

Брошура, на відміну від книги, має м'яку обкладинку і невелику кількість сторінок (від 4 до 48 ). Їх, найчастіше, використовують у рекламних цілях, для ознайомлення з продукцією компанії. На відміну від листівок та буклетів, брошура більш інформативна за рахунок більшого обсягу, тому вона не поступається серед рекламних продуктів. Спектр застосування брошур досить великий (медицина, будівництво, косметологія, парфумерія тощо). Залежно від наповнення брошури, використовують різні способи друку. Це може бути звичайний чорно-білий або ж кольоровий друк.

Створення та виготовлення брошур

Для створення брошур використовується папір щільністю від 115 до 300 г/м2. В якості обкладинки використовують звичайний папір високої щільності або ж дизайнерський картон. Брошури в основному скріплюються на скобу. Також можливе клейове скріплення корінця блоку.

Дизайн брошур

Важливим є дизайн брошури. Правильно оформлена брошура буде переглянута від початку і до кінця, а не припадатиме пилом на полицях і столах офісів. «Екслібріс» зробить все можливе, щоб Ваша брошура виглядала стильно та оригінально, адже верстка та оформлення дизайну у нас завжди на висоті. Ми врахуємо всі Ваші побажання. Наші дизайнери підберуть ідеальний варіант оформлення брошури.

З компанією «Екслібріс» ви завжди на висоті!

Для того, щоб скласти Ваше замовлення, необхідно лише відправити макет на нашу електронну адресу з технічним завданням і зв'язатися з нами по телефону для підтвердження замовлення.