Візитки, блокноти

Візитні картки або візитки - це надзвичайно необхідний атрибут для кожної ділової людини. Якщо потрібно їхати на переговори чи справити враження, створити позитивну атмосферу, то в цьому допоможуть візитні картки. Будь-яка людина, яка займається бізнесом, просто зобов'язана
мати при собі візитку. Друкарська майстерня ExLibris допоможе у виготовленні макета або корпоративного стилю для вашої візитки.

Візитки, що виготовляються нашою компанією, можна розділити на наступні категорії:

  • візитні картки на крейдованому папері щільністю 300 гр/м.кв. (без додаткової післядрукарської обробки) одно та двосторонні
  • візитні картки на дизайнерському картоні
  • візитні картки на дизайнерському картоні або на крейдованому папері з гарячим тисненням золотом, сріблом, а також з конгревним тисненням (без фольги - зворотне опукле тиснення)
  • візитні картки "ексклюзивні" – поєднання декількох технологій, друк білим кольором, зі складним тисненням та багато іншого.

Візитні картки на дизайнерському картоні. Існує величезна кількість дизайнерського картону різноманітних фактур і кольорів. Найпоширеніший дизайнерський картон для виготовлення візитних карток - це безумовно льон. Висока білизна і яскраво виражена фактура дозволяє виготовляти високоякісні візитки.

Ексклюзивні візитні картки - включають в себе використання декількох технологій таких як гаряче тиснення фольгою, а також складне багатобарвне тиснення коли використовується кілька кліше і кілька кольорів фольги. Вартість таких візитних карток прораховується індивідуально виходячи з особливостей замовлення.

Візитки, блокноти