Стопери, шелфтокери, воблери

Стопери - один з pos-матеріалів, суть якого закладена в його назві: зупинити людину, щоб привернути його увагу до певного виду продукції.

Ми виготовляємо стопери різних видів з унікальним дизайном та будь-якої форми. Такі стопери не залишаться непоміченими. Види рекламних стоперів по конструкції:

  • шелф-стопер - вид рекламної продукції, що кріпитися до полиць з товарами в магазинах, зазвичай вони кріпляться перпендикулярно полиці. Шелф-стопер часто роблять із щільного паперу. Для збільшення міцності шелф-стопери покривають глянцевим або матовим ламінатом;
  • ай-стопер - вид реклами, який використовується для залучення уваги людини. До ай-стопера належать дорогі машини у казино, люди одягнені в старовинний одяг - все це можна віднести до ай-стопера;
  • шоу-стопер - вид реклами, яка привертає увагу людей на великих виставках своїм креативним виглядом. Типовим прикладом шоу-стопера є дівчата топлес, які на авто салоні рекламують новий автомобіль.


Стопери можуть мати різний розмір. Стандартів, як таких, не існує, але є два види стоперів:

  • паперові стопери друкуються на 300 г / м крейдованому папері і в 90% ламінується для міцності. Друк проводиться на високоякісному обладнанні, тому зображення виходить барвистим і яскравим. Кріпиться подібний стопер на двосторонній скотч до торгової полиці і легко знімається;
  • пластикові стопери виготовляються з тоненького (150-200 мікрон) ПВХ або товстого (2-3 мм) пластика або акрилу. Дані стопери також кріпляться на двосторонній скотч, але в основному їх встановлюють на спеціальні тримачі до полиць. Пластикові стопери мають вищу вартість від паперових, але і термін їх використання більший. До того ж, пластикові стопери не мають обмежень за розміром, як паперові (не більше 420х300 мм).

При виготовленні стоперів, як пластикових так і паперових, можна зробити будь-яку форму за допомогою висічки. Це додасть унікальності і приверне до себе увагу покупця.

Шелфтокер – повноколірні (фігурні) картонні, пластикові чи металеві панелі, що кріпляться до прилавків чи полиць для візуального об’єднання групи товарів або торгової марки.

Воблер - рекламна продукція різної форми і розміру, яка клеїться на ніжку з одного боку і на опору з іншого. Воблери Ви часто могли бачити в продуктових і косметичних магазинах.

Друк і виготовлення воблерів

Воблери не мають як такого стандартного вигляду, але найчастіше зустрічаються круглі і квадратні двоскладові воблери. Обов'язковим при виготовленні воблерів їх ламінація, що дозволяє довгий час зберігати якість друку. Воблери кріпляться на спеціальні ніжки для воблерів, кінці яких зроблені з двостороннього скотчу.

Друк воблерів здійснюється трьома способами - цифровим, офсетним та трафаретним.

Додаткові послуги при виготовленні воблерів:

  • розробка дизайну воблера
  • тиснення воблерів
  • ламінування воблерів
  • лакування.

Стопери, шелфтокери, воблери