Лакування, ламінація, тиснення, брошурування

ЛАМІНУВАННЯ

Ламінування - це постдрукарський процес, в якому аркуш паперу покривається полімерною плівкою різної товщини. В основному використовують для захисту зображення від впливу навколишнього
середовища. Існує глянцевий і матовий ламінат.За допомогою дуже щільних плівок для ламінації виготовляються різні дисконтні картки, посвідчення і т.д.

Екслібріс пропонує такі види ламінування:

 • матове
 • глянцеве

Друковану продукцію нерідко покривають спеціальною плівкою. Цей процес називається ламінуванням або ламінацією. Застосовується для захисту від попадання вологи на друковану продукцію та інших впливів, розширює можливість застосування, забезпечуючи максимальну зносостійкість.

Так само ламінування (ламінацію) використовують для додання вашої продукції більш презентабельного вигляду. Глянцева ламінація робить колір зображення більш яскравим і насиченим.

Матову ламінацію частіше використовують при виготовленні візиток, деяких видів рекламної продукції та для книжкових обкладинок.

ЛАКУВАННЯ

Лакування – надає друкарській продукції закінченого і привабливого вигляду. Існує захисне лакування, лакування УФ-лаком, лакування матовим лаком і часткове(вибіркове) лакування.

Вибіркове лакування, останнім часом, є поширеним методом надання друкованій продукції ексклюзивності та креативності.

ТИСНЕННЯ

Тиснення, ембосування (англ. Embossing) — це поліграфічний процес, що відноситься до післядрукарської обробки продукції, що проводиться на ручних, напівавтоматичних і автоматичних пресах для тиснення. Полягає в припресовці гарячим або холодним способом металізованої чи пігментної фольги або полімерної плівки з напиленням потрібної речовини для поліпшення привабливості упаковки, етикетки або іншої рекламної продукції.

Тиснення (ембомування) використовуються також при виготовленні пластикових карток.
Ембосування — механічне видавлювання на пластиковій картці її номера, прізвища чи імені її власника або логотипа компанії.

Види тиснення:

 • блінтове тиснення (сліпе)
 • конгревне тиснення
 • тиснення фольгою

 

БРОШУРУВАННЯ

Брошурування – процес обробки всіх надрукованих аркушів для виготовлення таких поліграфічних виробів як книги, журнали, блокноти і т.д. Компанія «Exlibris» виготовляє різноманітні варіанти блокнотів, щоденників, брошур і багатьох інших друкованих виробів. Поліграфічний центр оснащений усім необхідним обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг, включаючи брошурування. Ми готові запропонувати своїм клієнтам декілька варіантів прикладів виконання робіт.

Процес брошурування проходить у кілька етапів:Розріз аркушів

 • Фальцювання аркушів
 • Приєднання всіх необхідних елементів і матеріалів (форзац, ілюстрації і т.д.)
 • Комплектування виробу в блок
 • Скріплення:
 • на скобу
 • на пружину
 • незшивне клейове скріплення блоку на термобіндері

Який спосіб кріплення Ви б не обрали, ми гарантуємо високу якість роботи, а також презентабельний зовнішній вигляд готового виробу. Ми пропонуємо виконання замовлень під ключ. Досвідчені дизайнери Екслібріс розроблять оригінальний, унікальний макет проекту, який повністю відобразить Ваш стиль, а готовий виріб буде практичним і зручним.

Лакування, ламінація, тиснення, брошурування