буклети, флаєри

Буклет - рекламний матеріал, який має вигляд листа, зігнутого в 1 або 2 згину. Буклети часто використовують для представлення нової продукції, реклами та ін. Буклет є ефективним рекламним засобом, оскільки невисока вартість та широкий спектр застосування роблять його хорошим рекламним носієм.

Буклети часто роздають на виставках, у магазинах, в офісах компаній і він, як правило, несе не тільки рекламний, але й інформативний характер. У буклеті, зазвичай, вказують перелік наданих послуг або продуктів, а також повну інформацію про компанію. Буклет є свого роду візитною карткою більшого розміру і змісту.

Буклет - невід'ємна частина презентаційного матеріалу будь-якої серйозної компанії.

Розмір буклетів буває різний: від євроформату (210х100 мм) до формату А3 (420х297 мм), залежно від обсягу необхідної інформації. Зазвичай, замовляють буклети А4 (297х210 мм) формату, складені вдвічі або втричі (гармошкою). Друк буклетів здійснюється досить оперативно як цифровим, так і офсетним способом. Різниця лише в тиражах. Мінімальний тираж буклетів на «цифрі» - 50 шт. При наявності підготовленого до друку макета, буклети можна отримати за кілька годин. У більшості випадків цифровим способом користуються у разі коротких термінів (1-2 дні) або невеликого тиражу буклетів. Цифровий друк не має можливості друку пантонами або білого кольору.

Найпоширеніший вид друку буклетів - офсетний. Він використовується, коли необхідно виготовити великий тираж буклетів (від 1000 шт) з однаковим макетом. За якістю офсет нічим не поступається «цифрі» і має такі переваги: ​друк пантонами, ціна при великих тиражах. Також є ще
один плюс при друці офсетом - збірні тиражі. Технологія залишається та ж, тільки під час друку виготовляються не тільки Ваші буклети, а й інші макети, розкладені на аркуші. Це зручно, оскільки ціна зменшується, але час виготовлення збільшується. Термін виготовлення від 3 до 7 робочих
днів, залежно від того, як швидко заповняться місця під друк. Можливі варіанти тиражів в такому випадку - 1000, 2500, 5000, 10000, 20000 шт. Буклети друкуються на 130 г / м крейдованому папері, і ціна між одностороннім та двостороннім друком не сильно відрізняється між собою.

«Екслібріс» займається створенням буклетів будь-якого формату та складності, на всіх передбачених для цього видах паперу. Наші дизайнери допоможуть Вам створити дизайн буклету. Залежно від тиражу і термінів друку, ми виготовляємо буклети цифровим і офсетним способами
друку.

Друкарська майстерня «Екслібріс» пропонує послуги зі створення буклетів для будь-яких потреб. Ми є компанією повного циклу, тобто виконуємо повний спектр послуг з виготовлення буклетів, від розробки дизайну до їх доставки. Наші досвідчені менеджери з радістю проконсультують Вас з
цікавого Вам питання.

Флаєр - це один з найбільш оперативних способів масової реклами, за допомогою яких відбувається інформування споживачів про різні заходи, розпродажі, вечірки, знижки, бонуси, акції і т.д.

При виготовленні флаєрів (листівок) використовують в основному крейдований і офсетний папір невеликої щільності (80-150 г/м2), форматів 1/3А4, А6, А5, А4. Друк листівок здійснюється цифровим або офсетним способом.

Друк флаєрів (листівок) відбувається досить оперативно як цифровим, так і офсетним способом. Різниця лише в тиражах. Найпоширеніший вид друку листівок - офсетний. Він використовується, коли необхідно виготовити тираж листівок від 1000 шт однакового макету.

Дизайн листівки має надзвичайне значення. Зображення, колірна гама, шрифти, графічні елементи і багато іншого, повинно створювати гармонію кольорів, бути оригінальним і ефективним і цим привертати увагу клієнта. Тому процес створення флаєра (листівки) варто покласти на плечі
досвідчених фахівців. Дизайнери Екслібріс вам у цьому допоможуть.

Головною перевагою даного виду друкованої реклами є те, що він розповсюджується абсолютно безкоштовно, інформуючи Ваших клієнтів про події, знижки, бонуси у Вашій рекламній компанії.

Друкарська майстерня ExLibris пропонує комплексну розробку флаєрів (листівок) від створення дизайну до післядрукарської обробки. У разі виникнення питань наші досвідчені менеджери проконсультують Вас.

буклети, флаєри